Nasza Oferta

OKNA PCV I ALUMINIUM.
Doskonałej jakości okna, wykonane z materiałów belgijskiej firmy Deceuninck. 10 lat GWARANCJI !!!
DRZWI ZEWNĘTRZNE I WEWNĘTRZNE.
Przepiękne drzwi PCV, aluminium, i nie tylko ...
MATERIAŁY BUDOWLANE
Farby, lakiery, kleje, zaprawy, narzędzia, płytki, płyty k/g, śruby i wiele więcej ...
DODATKI
Nawiewniki, roletki, żaluzje, parapety wewnętrzne i zewnętrzne
NOWOŚĆ! BRAMY GARAŻOWE! W naszej ofercie znajdą państwo bramy garażowe firmy HORMANN.

Logowanie

Drzwi

DRZWI ZEWNĘTRZNE I WEWNĘTRZNE

 

Drzwi są piękną wizytówką domu jak również biura czy sklepu. Nadają indywidualne akcenty.

 

Drzwi zewnętrzne

     Uzupełnieniem produkowanych przez naszą firmę okien i drzwi balkonowych są drzwi zewnętrzne wykonane z profili PCV, które mogą być przeszkolone lub wypełnione panelem drzwiowym gładkim ( to dwie warstwy PCV pomiędzy którymi znajduję się sztywna pianka izolacyjna mająca doskonałą izolacyjność), jak również panelem ozdobnym firmy ADECO, która ma szeroki asortyment nowoczesnych wypełnień drzwiowych. Mogą być wzbogacone w naświetla górne lub doświetla boczne. Produkujemy drzwi jedno i dwuskrzydłowe.     

Jesteśmy otwarci na projekty klientów. Staramy się dopasować do każdego gustu.

Przykładowe wypełnienie ADECO

 

Drzwi aluminiowe

     Drzwi aluminiowe wykonane z profili Ponzio występują w wersji z przegrodą termiczną (aluminium ciepłe) i bez przegrody (aluminium zimne). Aluminium jest to trwały produkt i ma szerokie zastosowanie: okna, drzwi, ścianki działowe, witryny, fasady, świetliki, ogrody zimowe jak i drzwi przesuwne. Maja zastosowanie w użyteczności publicznej jak i indywidualnej.

     Drzwi mogą być wyposażone w samozamykacze, zamki antywłamaniowe, pochwyty, antaby itp. Wypełnienie to panel gładki, szyby bezpieczne, antywłamaniowe refleksyjne i inne. Profile aluminiowe mają szeroka gamę kolorów z paletki RAL. Malowane są proszkowo z wykorzystaniem najnowszych technologii dzięki czemu cechuje się wysoka odpornością na korozje, zarysowania i działania promieni ultrafioletowych.